PAR MUMS

EĻĻAS KOKS ir zīmols, ko izveidojis Latvijas uzņēmums SIA “Oil Tree”. SIA “Oil Tree” ir dibināta 2010. gadā. Šo uzņēmumu radījām ar mērķi, piedāvāt Latvijas tirgū auksti spiestas augu eļļas, kas ir augstvērtīgi un uzturvielām bagāti pārtikas produkti, kas izmantojami gan kulinārijā, gan ādas kopšanā, gan arī kā veselību veicinoši līdzekļi. Pilna informācija atrodama šeit: www.ellaskoks.lv

Piedāvājam daudz un dažādas augu eļļas, kas nākušas no tuviem un tāliem pasaules nostūriem: Dienvidamerikas, Ēģiptes, Kanādas, Krievijas, Igaunijas, Indijas, Ķīnas u.c.. Eļļas ceļš sākas ar riekstu vai sēklu, kas izaug attiecīgajā sev klimatiski labvēlīgajā reģionā, un pēc tam šī sēkla vai rieksts nonāk eļļas spiestuvē, un šajā jomā mēs sadarbojamies ar Vācijas un Austrijas uzņēmumiem. Savukārt, kad eļļas no riekstiem un sēklām ir izspiestas, tās nonāk pie mums, un mēs tās iepakojam dažāda tilpuma traukos, apvienojot tās zem vienota zīmola: EĻĻAS KOKS.

Visas mūsu piedāvātās eļļas ir auksti spiestas, kas nozīmē, ka tās ieguves procesā nav bijušas pakļautas ne ķīmiskai ietekmei, ne arī karstumam. Aukstās spiešanas metode saudzē riekstos un sēklās esošās uzturvielas: taukskābes, vitamīnus, sterolus, mikro un makro elementus, un tie neskarti nonāk gala produktā. Pēc ieguves eļļas netiek pakļautas arī pēcapstrādei: ne rafinēšanai, ne dezodorēšanai. Mēs eļļas pakojam tumšas krāsas pudelītēs, lai pasargātu tās no saules gaismas ietekmes, kas ir viens no svarīgākajiem nosacījumiem, lai eļļa maksimāli ilgi saglabātos svaiga.

Lielākā daļa mūsu piedāvāto eļļu ir BIO produkti, tas nozīmē, ka gan rieksti, gan sēklas ir izaudzēti bioloģiskajās lauksaimniecībās. Arī eļļu ieguves un fasēšanas procesos tiek ievēroti bioloģisko produktu aprites noteikumi. Tādējādi šajās eļļās nebūs ne pesticīdu, ne herbicīdu paliekas, kā arī jebkādu citu piejaukumu. Bioloģiskā kontrole un uzraudzība tiek veikta regulāri, par ko visiem eļļas ieguves procesa dalībniekiem – no lauksaimnieka līdz fasētājam - tiek piešķirts sertifikāts.

Jautājums, ko visbiežāk saņemam no mūsu pircējiem, ir: Vai šīs ir tīras eļļas, vai tām nav piejaukts kaut kas klāt, vai tās nav atšķaidītas? Mūsu atbilde ir: “EĻĻAS KOKS eļļas ir 100% tīri produkti, kas sastāv tikai no viena veida attiecīgās eļļas. Eļļas netiek ne jauktas, ne atšķaidītas.”

Novēlam Jums labu veselību!

SIA “Oil Tree” kolektīvs

e-mail: [email protected]

Informāciju par eļļām meklējiet: www.ellaskoks.lv